Nadal żyjemy, wolno ale ciągle do przodu!

Witajcie, chciałem poinformować, że nasz projekt nadal żyje choć wszyscy jesteśmy skupieni na różnych jego odłamach.

Część z nas nadal pracuje nad tłumaczeniem silnika forum.


Choć posuwamy się co raz dalej to nadal potrzebujemy czasu aby wszystko zrobić tak jak należy, w dalszych planach mamy lekką przebudowę naszego forum i uszczuplenie działów o Informatyce do trochę mniejszej ilości. Oczywiście jeśli mace jakieś dodatkowe pomysły to nie bójcie się ich sugerować w komentarzach, przyjrzę się im. :)


A jeśli chodzi o serwer Insomnia IC2, to tymczasowo prace stoją w miejscu ponieważ nie bardzo jest pomysł jak owy serwer kontynuować, jeśli macie dodatkowe pomysły jak serwer kontynuować dajcie znać w komentarzach. ;)


W planach mam też rozpoczęcie serii mini-artykułów, które przedstawiały by jak pracujemy nad wszystkim od kuchni, coś w stylu jak devlogs, dajcie znać co sądzicie o takim pomyśle, i czy bylibyście zainteresowani czymś takim.


Z dodatkowych wiadomości, ostatnio nawiązaliśmy współpracę jak patron medialny z grupą zapaleńców i fanów Formuły 1, Formulove.eu.


Dzięki wielkie i do zobaczyska Hectorsky!

About the Author

Jestem twórcą Hectorsky Network, ale to już pewnie wiesz widząc mój Nick.

W Hectorsky Network, nadzoruję pracę serwerów, zajmuje się w większości pisaniem artykułów, oraz reprezentowaniem godnego wizerunku Hectorsky Network.


Na co dzień zajmuję się serwisem komputerów, oraz wdrążaniem sieci.

Jestem fanem prostych gier wideo, takich jak Minecraft, oraz strasznym fanem sprzętu retro, spędzam masę czasu konserwując stary sprzęt oraz go naprawiając.

Staram się też być miłą, pomocną oraz przyjemną osobą dla wszystkich.


Dodatkowo jestem Reeeeeeeeeeeeeeeetro graczem, zbieram stare konsole, naprawiam je i konserwuje. :D

Hectorsky Założyciel