Nowy brand oraz oficjalna premiera tłumaczenia dla silnika WoltLab!

Witajcie, nie słyszeliśmy się jakiś czas, tak więc pora opowiedzieć co tam u nas nowego.


Na początek zacznijmy od najważniejszych nowości, którymi to są wprowadzenie nowego brandu oraz oficjalna premiera polskiego tłumaczenia dla silnika WoltLab, który to jest używany na naszej stronie.

Nad nowym brandem rozmyślaliśmy już jakiś czas, dopiero od czerwca zaczęły się ruszać jakieś pracy z tym związane, choćby drugie niezbyt dobre logo, które nie bardzo spełniało choćby standardy używane w poligrafii. Stąd postanowiliśmy popracować nad nowym logotypem (brandem), i o to jest. :)


styleLogo-41ef8b95e435f6ff362c76ee95d87c8c74a24a8f.png

Niestety wprowadzenie go we wszystkich częściach naszego projektu zajmie nam troszkę czasu tak więc, nie będzie one natychmiast wszędzie.

Jak wiecie nie mogło się obejść bez naszego specyficznego stylu podczas projektowania. :D


Drugą najważniejszą nowością jest wreszcie Premiera tłumaczenia naszego autorstwa do silnika WoltLab.

Prace nad tłumaczeniem zajęły nam sporo czasu, i choć nadal ono nie jest doskonałe to uznaliśmy, że najwyższa pora pokazać je światu.

Tłumaczenie na premierę może zawierać jeszcze sporo błędów, dlatego w kategorii "Projekty" utworzyliśmy kategorię "Tłumaczenie WoltLab", gdzie możecie zgłaszać błędy znalezione w tłumaczeniu.

Tłumaczenie znajdziecie w naszej bazie plików. :)

Zachęcamy również do czynnego udziału w tłumaczeniu jeśli chcecie. :)


Z mniejszych nowości to przebudowaliśmy sekcję informatyczną lekko ją zmniejszając oraz zmieniliśmy dział Zlecenia na Rynek, gdzie możecie wystawiać ogłoszenia, o tym że jesteście zainteresowani kupnem, lub chcecie sprzedać jakiś przedmiot. :)


Niestety sekcja gamingowa jest nadal w opracowaniu i prawdopodobnie zajmie nam to jeszcze troszkę czasu, ale stay tunned!

W kwestii Dev logs, nie było zbyt dużego zainteresowania, więc stwierdziłem, że nie ma sensu was tym zanudzać i będzie może ta seria publikowana w bardzo nieregularnych odstępach czasowych lub wcale. :D


Dajcie znać co sądzicie o zmianach w komentarzach a tym czasem żegnam się z wami

Hectorsky

About the Author

Jestem twórcą Hectorsky Network, ale to już pewnie wiesz widząc mój Nick.

W Hectorsky Network, nadzoruję pracę serwerów, zajmuje się w większości pisaniem artykułów, oraz reprezentowaniem godnego wizerunku Hectorsky Network.


Na co dzień zajmuję się serwisem komputerów, oraz wdrążaniem sieci.

Jestem fanem prostych gier wideo, takich jak Minecraft, oraz strasznym fanem sprzętu retro, spędzam masę czasu konserwując stary sprzęt oraz go naprawiając.

Staram się też być miłą, pomocną oraz przyjemną osobą dla wszystkich.


Dodatkowo jestem Reeeeeeeeeeeeeeeetro graczem, zbieram stare konsole, naprawiam je i konserwuje. :D

Hectorsky Założyciel