Posts by Nicolebaczek

  Quote

  Fabuła gry umiejscowiona jest w świecie fantasy inspirowanym kulturą Dalekiego Wschodu. „Kamienie Metin”, które spadły na ziemię spowodowały chaos w krainie, wojny pomiędzy królestwami oraz ataki zwierząt i potworów. Celem gry jest walka ze skutkami mrocznego wpływu kamieni.


  Gra rozpoczyna się stworzeniem postaci. Należy wybrać jedno z trzech królestw, w którym gracz będzie walczył, imię, płeć oraz jedną z pięciu klas postaci. Każda z nich dzieli się z kolei na dwie profesje (prócz Likana, który posiada tylko jedną profesję), które można rozwijać w dowolny sposób.


  Gracz rozwija swoją postać w miarę postępów w rozgrywce. Awansowanie na kolejne poziomy doświadczenia odbywa się dzięki zdobywaniu punktów doświadczenia. Postać dostaje je za wykonywanie zadań i walkę z potworami. Atakowanie ich odbywa się w tzw. trybie „area of effect” – postać zadaje obrażenia kilku grupom wrogów jednocześnie, co zbliżone jest do rozgrywki typu hack and slash. Dostępny jest też tryb PvP, który umożliwia przeprowadzenie pojedynków z innymi graczami.

  Dla mnie to mega gra którą grałam godzinami!

  Quote

  Akcja gry rozgrywa się w fikcyjnej krainie fantasy, w której toczy się wojna pomiędzy ludzkim królestwem Myrtany, a orkami. Uzbrojenie królewskich żołnierzy wytwarzane jest z surowca zwanego magiczną rudą. Celem zapewnienia dostaw rudy król Rhobar II decyduje o utworzeniu kolonii karnej w Górniczej Dolinie na wyspie Khorinis, gdzie pilnowani przez strażników skazańcy wydobywają rudę. Zsyła się do niej wszystkich więźniów królestwa niezależnie od popełnionego czynu. Aby uniemożliwić ucieczkę z doliny król wzywa dwunastu magów, by otoczyli oni kolonię magiczną barierą uniemożliwiającą więźniom ucieczkę, lecz pozwalającą na wtrącanie do niej nowych skazańców. W trakcie tworzenia bariera wymyka się spod kontroli więżąc i skazańców, i strażników, i magów. Skutkiem tego wydarzenia jest bunt osadzonych po którym przejmują oni kontrolę nad kopalniami rudy oraz zmuszają króla do prowadzenia wymiany handlowej – w zamian za rudę więźniowie otrzymują zamawiane przez siebie dobra. W czasie, w którym rozgrywa się gra uwięzieni w koloni karnej są podzieleni na trzy frakcje – każda z siedzibą w jednym z obozów znajdujących się na terytorium kolonii[5]. Magowie podzieleni są na krąg ognia – z siedzibą w Starym Obozie – i krąg wody – przebywający w Nowym Obozie.

  Kto zna? Kto grał? Na pewno znajdzie się jakiś fan tej starej ale dobrej gry :D,

  Witajcie. Mam na imię Natalia, urodziłam się 26 lipca 1996 roku. Od urodzenia mieszkam w Bytomiu. Moje zainteresowania to szczególnie informatyka, Nie lubię za bardzo o sobie pisać :P^^.