• Witaj Użytkowniku na Hectorsky Network, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza gier wideo oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszamy Ciebie do rejestracji na naszej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:

• Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików z naszej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi tłumaczeniami
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi projektami

Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, lub jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to skontaktować się z administratorem.
    Zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszej małej społeczności i współtworzenia jej!

Aparat do fotografii

Dominiox29

Użytkownik
Punkty
1
Siema zastanawiam się nad kupnem aparatu chwilowo upatrzyłem sobie canon eos 80d ale może znacie jakieś fajne alternatywy.
Aparat będzie używany głównie do fotografii przeważnie roślin (z bardzo bliska) i zwierząt, ewentualnie czasem jakieś filmowanie ale to sporadycznie.
interesują mnie aparaty z zmienną optyką i szybkim fokusem.
cena za aparat z podstawowym obiektywem to ok. 3500zł
Mam nadzieję że może pomożecie mi coś wybrać

Hectorsky

Włodarz grajdołka
Administrator
Punkty
8
Siema zastanawiam się nad kupnem aparatu chwilowo upatrzyłem sobie canon eos 80d ale może znacie jakieś fajne alternatywy.
Aparat będzie używany głównie do fotografii przeważnie roślin (z bardzo bliska) i zwierząt, ewentualnie czasem jakieś filmowanie ale to sporadycznie.
interesują mnie aparaty z zmienną optyką i szybkim fokusem.
cena za aparat z podstawowym obiektywem to ok. 3500zł
Mam nadzieję że może pomożecie mi coś wybrać

Siemanko,

Sprawdzałeś porównanie na Fotomaniaku?
https://www.fotomaniak.pl/144076/jaki-aparat-do-3000-zl-wybrac/

Do góry