• Witaj Użytkowniku na Hectorsky Network, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza gier wideo oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszamy Ciebie do rejestracji na naszej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:

• Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików z naszej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi tłumaczeniami
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi projektami

Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, lub jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to skontaktować się z administratorem.
    Zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszej małej społeczności i współtworzenia jej!

Jakie jest twoje największe marzenie?

Martinez

Użytkownik
Punkty
3
Witam, w tym poście możecie opisać w kilku zdaniach, jakie jest wasze największe marzenie?
Do czego dążycie?

Można napisać 1 marzenie (pamiętajcie że Marzenie to Cel z datą realizacji)
Ja napisze 3, które mam w głowie od najbliższego do najdalszego i napiszę pokrótce, dlaczego właśnie takie:

Po 1. Niezależność finansowa
Myślę że coś co zabrałoby mi większość, jak nie wszystkie zmartwienia z mojego życia, to posiadanie własnych
pieniędzy i możliwość decydowania o samym sobie w 100%
Chcę mieć więc na tyle dużo pieniędzy, abym:
- Nie musiał już nigdy nikogo o nic prosić i od nikogo być uzależnionym
- Abym był w stanie na spokojnie opłacić jedzenie, swoje mieszkanie
- Abym mógł kupić/zamówić dowolną rzecz z internetu w dowolnym momencie

Nie mówię że muszą być to ogromne pieniądze, w stylu: od 20 000 tysięcy na miesiąc uważam cel za osiągnięty,
a moment, w którym będę mógł żyć na spokojnie.
Jak osiągnąć? Mądrą i zaplanowaną pracą
Kiedy cel będzie osiągnięty? W momencie:
- wyprowadzki
- zarabiania wystarczająco z możliwością pomnażania zysków

Po 2. Znalezienie wybranki serca
Co tu dużo mówić, chciałbym znaleźć taką kobietę, z którą będę się uzupełniał.
Przy której będę miał pewność, że to jest po prostu to i chce by była matką moich dzieci.
Nie wiem ile związków i złamanych serc musi minąć i jak bardzo muszę sam siebie jeszcze zrozumieć,
aby na nią trafić, jednak wiem że gdzieś na mnie czeka.

Nie mówię "znaleźć dziewczynę" a znaleźć taką, przy której będę miał pewność, ze to jest po prostu to.

Po 3. Założyć własną firmę i wydać pierwszą grę
Chce stworzyć firmę która będzie zajmowała się tworzeniem gier komputerowych, którą będzie można rozwijać, rozszerzać,
w którą będę mógł inwestować i pod jej szyldem, za własne pieniądze wydawać gry.
Chcę by była to dumna firma, która zdobędzie zaufanie graczy, będzie wolna od wtop biznesowych.

Gra natomiast - chcę aby okazała się takim sukcesem (lub większym) jaki mam w swojej głowie.
Od przygotowania pełnego konceptu, przez prace na silniku, crowdfunding aż do jej wydania, na skalę globalną.

To są moje 3 główne marzenia - które mam na ten moment.
Czy będą kolejne? Pewnie tak, ale teraz przychodzą mi na myśl własnie te 3.
Ciekawy jestem tego, co najbardziej marzy się Wam, co chcielibyście aby zmieniło się w waszym
życiu w pierwszej kolejności i co jesteście w stanie poświęcić, dać od siebie by to zrealizować?

Do góry