• Witaj Użytkowniku na Hectorsky Network, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza gier wideo oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszamy Ciebie do rejestracji na naszej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:

• Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików z naszej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi tłumaczeniami
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi projektami

Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, lub jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to skontaktować się z administratorem.
    Zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszej małej społeczności i współtworzenia jej!

Który system bardziej do gier?

Vixen

Użytkownik
Punkty
1
Która część Windowsa nadaje się bardziej do gier? Gdzie osiągnę najwięcej fps?

Hectorsky

Włodarz grajdołka
Administrator
Punkty
8
Cześć,

Jest to bardzo mocno uwarunkowane od konfiguracji sprzętowej.
Jedni mówią, że Windows 10, drudzy, że Windows 7, ja się opowiadam za ludźmi od Windows 7, ponieważ w większości gier Windows 7 u mnie sobie radzi lepiej.

Sonic Song

Użytkownik
Punkty
3
Jeżeli chodzi o jakieś super nowe gierki to Windows 7/8.1/10, a jeżeli chodzi o jakieś klasyczne to zależy bo do niektórych lepiej się sprawdzi Windows XP, a do innych Windows 98 (Nie mam zdania co do 98 bo nie korzystałem jakoś super)

kefru

Moderator
Moderator
Punkty
3
Nowsze gry lepiej śmigają na Win10, jak chcesz też grać w starsze to polecam W7. Co do ankiety, tak żeby nie było takiej przewagi oznaczę Win10, ponieważ takiego używam.

---
Edit
Ankieta zamknięta jest, więc nie zagłosuje.

Do góry