• Witaj Użytkowniku na Hectorsky Network, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza gier wideo oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszamy Ciebie do rejestracji na naszej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:

• Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików z naszej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi tłumaczeniami
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi projektami

Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, lub jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to skontaktować się z administratorem.
    Zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszej małej społeczności i współtworzenia jej!

Najlepsza gra w jakąś ostatnio zagrałeś/aś?

Hectorsky

Włodarz grajdołka
Administrator
Punkty
8
Hej,

W tym wątku możecie się pochwalić w jaką grę ostatnio grałeś/aś i która najbardziej Ci zapadała w pamięć.

Ja ostatnio grałem Red Dead Redemption 2, gra jest świetna, zmotywowała mnie do zakupu konsoli PS3, aby ukończyć część pierwszą.

kefru

Moderator
Moderator
Punkty
3
Jeśli chodzi ostatnio to takowej nie było, gdyż nie gram zbyt w nowe gry, a jeśli już to nie porywają mnie zbytnio.

Jeśli miałbym podać grę, która zapadła mi w pamięć niekoniecznie niedawno to chyba byłyby to God Of War 2018.
Uwielbiam poprzednie części, a ta pomimo tego, że zmieniła sposób opowiadania historii i otoczenie, w którym się dzieje nie sprawiło to, że straciła w moich oczach, wręcz jest o wiele przyjemniejsza dla mnie.

Lunekiska

Użytkownik
Punkty
1
Ja ostatnio pogrywam w Fallout 76. Nie jest może to idealne, ale nawet przyjemnie sie gra.
Może i jest to produkcja zbugowana(Bugthesda) ale mimo wszystko jakiś klimat trzyma.
Dodatkowo podoba mi się to, że Fallout 1st nie jest tak ważny i da sie bez niego spokojnie grać.
Do 76 przekonał mnie głównie klimat, który poza dodaniem Multiplayer i interakcji z innymi wmiarę się zachował.

Falafel

Użytkownik
Punkty
3
ostatnio jestem w 99% gry Cave Story (została tylko ukryta plansza),grało się przecudownie,pierwszy raz emocjonalnie zależało mi na ratowaniu jakiejś postaci!
Curly jedyna słuszna robotowaifu <3

a tak poza tym to ciągnę Darkest Dungeon i robię własną grę.

ShadeHP

Użytkownik
Punkty
1
Ostatnimi czasy gram głównie w strategie różnego rodzaju, oraz Persona 5 Strikers od czasu do czasu.

Martinez

Użytkownik
Punkty
3
Osobiście nie zagrałem we wszystkie gry, w jakie chciałbym,
aby moja opinia była w pełni dla mnie konstruktywna (to znaczy, gra, którą mógłbym uznać za najlepszą, jeszcze nie znalazła się na mojej półce)
Głównie przez wymagania sprzętowe i chwilowy brak pieniędzy na gry

Jedna z tych, które grałem (głównie klasyki)

Klimatycznie:
Lionheart: Legacy of the Crusader za otwarte miasto, pełne najróżniejszych zagadek
Świat, w którym po postu chciało się siedzieć i który chciało się odkrywać.
Trochę takie GTA, jednak osadzone w renesansie, w formie 2D
(ps. po wyjściu z barcelony, gra była troszkę rozczarowująca, świat stracił na głębi i dopracowaniu
i niestety stawał się liniowy)

League of Legends
Nie mogę powiedzieć, gra jest strasznym tasiemcem i zabijaczem czasu,
ale nie sposób jej odebrać: w pewnym sensie jest fenomenalna i nie dziwie się,
że do dziś cieszy się niezłą popularnością.
Spędziłem w niej co najmniej 6 lat życia. Rozgrywki emocjonujące, wciągające

Neverwinter Night I
Gra, do której mam chyba największy sentyment ze starych gier. Jest w niej coś takiego, że jej
staromodny, nostalgiczny klimat po prostu do mnie przemawia. Wyjąca śmierć, bycie rekrutem akademii
i misja uratowania świata przed zagładą. Niby proste, jednak gra ubrała to w naprawdę piękną i długą
historię, jaką żyłem, przez swoje dzieciństwo.

Nie grałem jednak w żadną znaną grę 2013+ (poza AC4) więc się nie wypowiem c:
Jednak z chęcią zaaktualizuje swój post za jakiś czas. ^^

Do góry