• Witaj Użytkowniku na Hectorsky Network, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza gier wideo oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszamy Ciebie do rejestracji na naszej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:

• Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików z naszej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi tłumaczeniami
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi projektami

Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, lub jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to skontaktować się z administratorem.
    Zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszej małej społeczności i współtworzenia jej!

Piszesz coś? Pochwal się!

Martinez

Użytkownik
Punkty
3
Witam, zakładam ten temat dla wszystkich osób, które coś skrobią
i chciałyby się tym pochwalić. :) W tym temacie możecie napisać, co dokładnie piszecie,
od jak dawna i o czym jest wasza powieść.
Możecie dać też parę wskazówek, dla początkujących twórców!

Zacznę od siebie:

Sam pisarstwem zainteresowałem się w 2019 roku, największy wpływ na to miał audiobook Achai Andrzeja Ziemiańskiego,
który rozwinął mój język literacki. Przyznam się bez bicia - nie jestem osobą, która czyta/czytała dużo książek, jestem bardziej stworzony do pisania. Nie wiem, jakoś przychodzi mi to łatwiej.
Zaczęło się od luźnej historii o jaszczuroludziach: Kaz'Naki, który miał służyć jako podkład dla mojego projektu
forumowego. Szybko się w to wkręciłem i kiedy nadeszły wakacje zrobiłem drugie opowiadanie, tym razem na 2 książkowe rozdziały,
o fikcyjnych prowincjach w swoim własnym uniwersum.

Linki podeślę wkrótce, a tymczasem wy możecie napisać, czy coś piszecie lub czytacie. Jeśli tak, co to?

Do góry