• Witaj Użytkowniku na Hectorsky Network, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza gier wideo oraz informatyki.
  Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszamy Ciebie do rejestracji na naszej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:

  • Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
  • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
  • Poznania nowych ciekawych osób
  • Pobierania i dodawania plików z naszej bazy zasobów
  • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi tłumaczeniami
  • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi projektami

  Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, lub jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to skontaktować się z administratorem.
  Zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszej małej społeczności i współtworzenia jej!

Teraźniejszość oraz przyszłość Hectorsky Network

Status
Zamknięty.

Hectorsky

Włodarz grajdołka
Administrator
Posty
81
Punkty
8
[SIZE= 18px]Sprawy związane z tłumaczeniami.[/SIZE]
Jak wielu z was wie, ostatnio opublikowaliśmy tłumaczenia do kolejnych aplikacji i modyfikacji do silnika WoltLab. Ale jak dobrze wiecie my na laurach nie spoczywamy tak więc, już trwają prace nad tłumaczeniami do pozostałych aplikacji. Naturalnie zachęcamy was do pobierania naszych tłumaczeń oraz zgłaszania błędów, które w nich znajdziecie.
Jak dobrze wiecie planujemy przetłumaczyć cały Silnik WoltLab ze wszystkimi jego aplikacjami. Jesteśmy również gotowi na tłumaczenie nowej wersji WoltLab, która najprawdopodobniej się pojawi.
Aktualnie będziemy pracowali nad przetłumaczeniem, pozostałych aplikacji które zostały a są to, Gallery, Blog, Calendar postaram się publikować na bieżąco informacje dot. tłumaczeń tych aplikacji.


Oficjalny serwer Counter-Strike: Source Hectorsky Network!

Wpadliśmy na pomysł zastąpienia serwera Minecraft serwerem Counter-Strike, będzie to serwer FFA/4FUN. Wszystkie przygotowania na ten moment zostały zakończone i na serwerze można już aktualnie zagrać. Planujemy rozwój tego pomysłu oraz zaproszenie większej ilości graczy na nasz serwer.
Dajcie znać co sądzicie na temat tego pomysłu z serwerem Counter-Strike w komentarzach.

Zmieniliście Branding, dlaczego?

Uznaliśmy jednak, że poprzedni design był zwyczajnie za jasny jak na nasze potrzeby i stwierdziliśmy, że dobrym pomysłem będzie jednak zmienić branding na inny.
Dodatkowo znalazła się osoba, która nam bardzo pomogła przy nowym Brandingu.
Dajcie znać co sądzicie o nowym brandingu w komentarzach, sekcja jest dla was.

Przyszłość, daleka ale nadal osiągalna...

W przyszłości planujemy nadal rozwijać naszą społeczność rozszerzając ją o nowe działy, oraz fora. Jednym z naszych większych planów jest rozszerzenie współpracy z Ligą RSL, którą dumnie wspieramy. Dodatkowo, chcemy się bardziej otworzyć na wasze propozycje dot. Hectorsky Network.
Jednym z większych pomysłów dot. rozszerzenia naszej społeczności jest otwarcie działu związanego z ogólnym wsparciem silnika WoltLab, dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle.
263a.png

Kolejne plany jakie mamy, to zaprosić kolejnych użytkowników do naszej społeczności, abyśmy mogli stworzyć to miejsce jeszcze lepszym.

Na koniec...

Chciałem podziękować wszystkim za lekturę tego jakże krótkiego wpisu na temat naszej teraźniejszości oraz przyszłości, myślę, że spędzacie świetnie czas na wakacjach i dobrze się bawicie.
Nie zapominajcie, że sekcja komentarzy należy do was.
1f606.png

Do zobaczyska Hectorsky.
 
Status
Zamknięty.
Do góry