• Witaj Użytkowniku na Hectorsky Network, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza gier wideo oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszamy Ciebie do rejestracji na naszej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:

• Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików z naszej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi tłumaczeniami
    • Uzyskania wsparcia związanego z naszymi projektami

Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, lub jeśli posiadasz już konto na naszej stronie, to skontaktować się z administratorem.
    Zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszej małej społeczności i współtworzenia jej!

Witam, cześć i czołem kluski z rosołem

Martinez

Użytkownik
Punkty
3
Cześć i witam wszystkich z przyjemnością :)

Na forum trafiłem za sprawą użytkownika Falafel. Przyznam szczerze, że świadomość o tym, że będę mógł współtworzyć
jakieś forum bardzo mnie ucieszyła, gdyż brakowało mi już tego typu formy komunikacji.
Już wcześniej udzielałem się na pewnym forum (ok 6 lat) jednak chwilowo jest one wstrzymane przez całościową przebudowę konceptu.
Discord jest świetny, mega - ale to jednak nie to samo - dlatego postaram się wam tutaj potowarzyszyć :D
I mam nadzieję że będzie tutaj fajna aktywność ^^

Okej, no to może trochę o mnie:
Nazywam się Samuel i mam 22 lata. Nie powiem wam o swoich osiągnięciach zawodowych, bo ich nie posiadam,
jednak mam całkiem spore ambicje i plany na samego siebie. :)
Interesuje się tworzeniem projektów, pisarstwem. Mogę wręcz powiedzieć że tworzenie pozwala mi się odstresować (+ uwielbiam udzielać się na forach)
Moim marzeniem jest stworzyć swoją własną grę, własne aktywne forum społecznościowe i trochę namieszać na rynku gamedev
ze swoją ekipą, zarabiając przy okazji kupę siana, na kolejne produkcje.

Oprócz tego kręci mnie sport (od grudnia ćwiczę Kickboxing) oraz ogólnie rozumiany rozwój osobisty i od
ostatniego czasu duchowość - zgłębiam wiarę chrześcijańską.

Nie znam się za bardzo na sprzętach elektronicznych i programowaniu, ale chętnie
podzielę się z wami czymś, co wpadnie mi w ręce - do tego czasu skupie się na tematyce gier i
postach typowo społecznościowo-rozkmninkowych. Pozdro!

Do góry